SonYazılar

top-right-icon

İngilizce tercüme yapıyoruz

Günümüzde ingilizce popüler bir dil olduğundan pek çok firmadan ingilizce tercüme hizmeti almak mümkündür. Her ne kadar revaçta olsa da ingilizce alsında dünyanın ticaret dili sayıldığından ve ticaretin %80’i ingilizce ile sağlandığından ingilizce tercümenin önemi daha da artmaktadır. Tüm dünya ticaretinde bu kadar önemli bir role sahip olan ingilizce’den dilimize ve dilimizden de ingilizce’ye tercüme yapılırken çok dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. İngilizce uzun bir geçmişe sahip ve çok kapsamlı bir dil olduğundan belirili bir alandaki bir terimin yerinde kullanılması gereken durumlar vardır. Dil hakimiyeti, uzun yıllar ilgili dilde sayısız yayın okumuş olmayı, uzmanlaşılan alanda sayısız metnin çevirisini yapmış olmayı gerektirir. Örneğin, bir sözleşmede geçmesini beklediğiniz hukuki bir terimin çevirisini yaparken bilhassa o terimin karşılığını doğru seçmek çok önemlidir. Bunu yapabilmek çeviri yapılan dilde pek çok  benzer sözleşmeyi dil ve terimler bakımından incelemiş, bu tarz çeviriler yapmış ve gerekli araştırmalar ile her çeviriyi yaparken sözlük kullanmayı gerektirir.  Hem yanlış çeviriden kaynaklanabilecek hukuki sorunlarla karşılaşmamak hem de ücretini ödediğiniz işten verim alıp iş yaptığınız firmaya ciddiyetinizi ve prestijinizi yansıtmak açısından kaliteli çeviri hizmeti almanız önem taşımaktadır. Tüm bunlar dikkate alındığında, İnovatif Tercüme Ltd. Şti. olarak ofis içi deneyimli kadromuzla TS EN 15038 Çeviri Hizmetleri Standartlarımız kapsamında sunduğumuz ingilizce tercüme hizmetlerimiz hem çeviri kalitesi hem zamanında teslim ve de uygun fiyat politikamız sayesinde müşterilerimizinden rağbet görmektedir.

Kurumsal Tercümenin Adresiyiz.

0216 372 60 50

0216 372 26 27

www.inovatiftercume.com

info@inovatiftercume.com

foreigner in Turkey? need consultancy for residency application in Istanbul?

We offer full residency permit application consultancy services on your behalf in Istanbul. We require your presence only when it is really necessary. Otherwise, we carry out every transaction on your behalf and services fees are very affordable. Our office is located in Kadıköy, Altıyol (2. floor of Altıyol Mc Donald’s building nearby the bronze bull statue).

Inovatif Tercüme Ltd. Şti. (Inovatif Notary Certified Translation Office)

Altıyol İşhanı No:1 2. floor No:48 (on the same floor with the Kadıköy 1st Notary Publics’ Office)

Kadıköy/Istanbul

www.inovatiftercume.com or just send an e-mail to: info@inovatiftercume.com

Please, dial : 0216 372 60 50 or 0530 303 72 22 for english.

Regards,

Need residency permit in Istanbul Turkey? residency consultancy services for foreigners!

Do you need residency permit in Turkey?

We are here to assist you on all matters concerning residency permit procedures. Let us carry out all the transactions on your behalf against affordable prices.

You may visit our office any time between 9.00 a.m. – 17.00 p.m. in weekdays.

 

Contact: 0216 372 60 50 – 0216 372 26 27

www.inovatiftercume.com

info@inovatiftercume.com

Notarized Passport translation in Kadikoy

Hi,

Do you need to have your passport translated into Turkish for residency application?

Our notary certified translation office is located in Kadıköy: Altıyol İşhanı (Mc Donald’s building) 2. floor no:48.(next door to Kadıköy 1st notary public’s office.)

We translate your passport into Turkish in 10 minutes! We translate passports from any and all languages.

 

Contact: 0216 372 60 50 – 0216 372 26 27

info@inovatiftercume.com

www.inovatiftercume.com

Pasaport Tercümesi

Türkiye’de oturma izni mi alacaksınız?

O zaman pasaportunuzun Türkçe’ye tercüme edilmesi gerekiyor. Pasaportlarınızı Kadıköy Altıyol’daki Tercüme büromuzda 10 dakika içinde tercüme ettirebilirsiniz.

Kadıköy pasaport tercümesi için Altıyol Mc Donald’s Kadıköy 1. noterliği ile aynı kattaki tercüme büromuza gelebilir ve işlemlerinizi 10 dakikada halledebilirsiniz.

0216 372 60 50 – 0216 372 26 27

İnovatif Tercüme Ltd. Şti.

Tüm diller noter yeminli tercüme hizmetleri!

Noter Yeminli İngilizce Tercüme

 

Noter yeminli İngilizce tercüme için doğru adrestesiniz. Noter yeminli  İngilizce  tercüme fiyatları İnovatif Tercümede uygundur.  TS EN 15038 kalite sertifikamızla kaliteli hizmet sunmaktayız. İngilizce  web sitesi tercümesi, İngilizce  ticari çeviriler, İngilizce  imza sirküleri tercümesi, İngilizce  diploma tercümesi, İngilizce  pasaport çevirisi, İngilizce  ikametgah tercümesi, İngilizce  ticaret sicil gazetesi tercümesi, İngilizce  bilanço tercümesi, İngilizce  tıbbi tercüme, İngilizce  prospektüs çevirisi, İngilizce  sağlık raporu çevirisi, İngilizce  tıbbi ruhsatlandırma çevirisi, İngilizce  gümrük çevirileri, İngilizce  fatura çevirileri, İngilizce  kira kontratı tercümesi, İngilizce  hukuki tercüme, İngilizce  alım satım sözleşmesi tercümesi, İngilizce  inşaat ihalesi tercümesi, İngilizce  evlilik cüzdanı tercümesi, İngilizce  boşanma kararı tercümesi, İngilizce  teknik çeviri, İngilizce  sözlü tercüme, İngilizce  simultane tercüme, İngilizce  ticari yazışmalar, İngilizce  kullanım kılavuzu, İngilizce  katalog tercümesi vb. pek çok konuda tercüme yapıyoruz.

7/24 bize ulaşabilirsiniz.

0 216 372 26 27

0 216 372 60 50

0 530 303 72 22

info@inovatiftercume.com

NOTER YEMİNLİ JAPONCA TERCÜME

 

Noter yeminli Japonca tercüme için doğru adrestesiniz. Noter yeminli Japonca tercüme fiyatları İnovatif Tercümede uygundur.  TS EN 15038 kalite sertifikamızla kaliteli hizmet sunmaktayız. Japonca web sitesi tercümesi, Japonca ticari çeviriler, Japonca imza sirküleri tercümesi, Japonca diploma tercümesi, Japonca pasaport çevirisi, Japonca ikametgah tercümesi, Japonca ticaret sicil gazetesi tercümesi, Japonca bilanço tercümesi, Japonca tıbbi tercüme, Japonca prospektüs çevirisi, Japonca sağlık raporu çevirisi, Japonca tıbbi ruhsatlandırma çevirisi, Japonca gümrük çevirileri, Japonca fatura çevirileri, Japonca kira kontratı tercümesi, Japonca hukuki tercüme, Japonca alım satım sözleşmesi tercümesi, Japonca inşaat ihalesi tercümesi, Japonca evlilik cüzdanı tercümesi, Japonca boşanma kararı tercümesi, Japonca teknik çeviri, Japonca sözlü tercüme, Japonca simultane tercüme, Japonca ticari yazışmalar,japonca kullanım kılavuzu tercümesi,vb. pek çok konuda tercüme yapıyoruz.

7/24 bize ulaşabilirsiniz.

0 216 372 26 27

0 216 372 60 50

0 530 303 72 22

info@inovatiftercume.com

Noter Yeminli Çince Tercüme

Noter yeminli Çince tercüme için doğru adrestesiniz. Noter yeminli Çince tercüme fiyatları İnovatif Tercümede uygundur.  TS EN 15038 kalite sertifikamızla kaliteli hizmet sunmaktayız. Çince web sitesi tercümesi, Çince ticari çeviriler, Çince imza sirküleri tercümesi, Çince diploma tercümesi, Çince pasaport çevirisi, Çince ikametgah tercümesi, Çince ticaret sicil gazetesi tercümesi, Çince bilanço tercümesi, Çince tıbbi tercüme, Çince prospektüs çevirisi, Çince sağlık raporu çevirisi, Çince tıbbi ruhsatlandırma çevirisi, Çince gümrük çevirileri, Çince fatura çevirileri, Çince kira kontratı tercümesi, Çince hukuki tercüme, Çince alım satım sözleşmesi tercümesi, Portekizce inşaat ihalesi tercümesi, Çince evlilik cüzdanı tercümesi, Çince boşanma kararı tercümesi, Çince teknik çeviri, Çince sözlü tercüme, Çince simultane tercüme, Çince ticari yazışmalar,vb. pek çok konuda tercüme yapıyoruz.

7/24 bize ulaşabilirsiniz.

0 216 372 26 27

0 216 372 60 50

0 530 303 72 22

info@inovatiftercume.com

Noter Yeminli Portekizce Tercüme

Noter yeminli Portekizce tercüme için doğru adrestesiniz. Noter yeminli Portekizce tercüme fiyatları İnovatif Tercümede uygundur.  TS EN 15038 kalite sertifikamızla kaliteli hizmet sunmaktayız. Portekizce web sitesi tercümesi, Portekizce ticari çeviriler, Portekizce imza sirküleri tercümesi, Portekizce diploma tercümesi, Portekizce pasaport çevirisi, Portekizce ikametgah tercümesi, Portekizce ticaret sicil gazetesi tercümesi, Portekizce bilanço tercümesi, Portekizce tıbbi tercüme, Portekizce prospektüs çevirisi, Portekizce sağlık raporu çevirisi, Portekizce tıbbi ruhsatlandırma çevirisi, Portekizce gümrük çevirileri, Portekizce fatura çevirileri, Portekizce  kira kontratı tercümesi, Portekizce hukuki tercüme, Portekizce alım satım sözleşmesi tercümesi, Portekizce inşaat ihalesi tercümesi, Portekizce evlilik cüzdanı tercümesi, Portekizce boşanma kararı tercümesi, Portekizce teknik çeviri, Portekizce sözlü tercüme, Portekizce simultane tercüme vb. pek çok konuda tercüme yapıyoruz.

7/24 bize ulaşabilirsiniz.

0 216 372 26 27

0 216 372 60 50

0 530 303 72 22

info@inovatiftercume.com

Noter Yeminli İtalyanca Tercüme

Noter yeminli İtalyanca tercüme için doğru adrestesiniz. Noter yeminli İtalyanca tercüme fiyatları İnovatif Tercümede uygundur.  TS EN 15038 kalite sertifikamızla kaliteli hizmet sunmaktayız. İtalyanca web sitesi tercümesi, İtalyanca ticari çeviriler, İtalyanca imza sirküleri tercümesi, İtalyanca diploma tercümesi, İtalyanca pasaport çevirisi, İtalyanca ikametgah tercümesi, İtalyanca ticaret sicil gazetesi tercümesi, İtalyanca bilanço tercümesi, İtalyanca tıbbi tercüme, İtalyanca prospektüs çevirisi, İtalyanca sağlık raporu çevirisi, İtalyanca tıbbi ruhsatlandırma çevirisi, İtalyanca gümrük çevirileri, İtalyanca fatura çevirileri, İtalyanca  kira kontratı tercümesi, İtalyanca hukuki tercüme, İtalyanca alım satım sözleşmesi tercümesi, İtalyanca inşaat ihalesi tercümesi, İtalyanca evlilik cüzdanı tercümesi, İtalyanca boşanma kararı tercümesi, İtalyanca teknik çeviri, İtalyanca sözlü tercüme, İtalyanca simultane tercüme,İtalyanca kullanım kılavuzu tercümesi, vb. pek çok konuda tercüme yapıyoruz.

7/24 bize ulaşabilirsiniz.

0 216 372 26 27

0 216 372 60 50

0 530 303 72 22

info@inovatiftercume.com

Copyright © 2011 - 2014