Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/tercume/public_html/lib/class/vt.php on line 11
İspanyolca Tercüme Hizmetleri | Profesyonel Tercüme
+90 216 372 60 50
+90 0216 372 26 27
+90 530 303 72 22 7/24 ACİL ÇEVİRİ HATTI
Türkçe İngilizce

İspanyolca Tercüme

İspanyolca'nın Dünya'nın en çok konuşulan üçüncü dili olması İspanyolca dilinin önemini ortaya koymaktadır. İspanyolca'nın İspanya dışında Meksika, Arjantin, Uruguay, Porto Riko gibi ülkelerde de konuşulması sebebiyle tüm dünyada olduğu gibi İspanyolca tercüme Türkiye'de de büyük önem arz eden bir çalışma sahası konumundadır.

Uluslararası ticaret faaliyetlerinin artışı ile paralel olarak Türkiye'de ticari faaliyet gösteren birçok firma bu faaliyetlerini Latin Amerika ülkelerine de yöneltmiş durumdadır. Bu sebeple sektörlerde İspanyolca tercüme ihtiyacı sürekli olarak artış göstermektedir. Söz konusu çeviri hizmetleri yüksek tutarlı ticari sözleşmeler, ortaklık anlaşmaları, hukuk metinleri, gibi yüksek önem arz eden belgelerin çevirilerinin yanı sıra teknik şartnameler, uygunluk şartnameleri, bayilik sözleşmeleri, bilançolar, senetler, gelir-gider tabloları, teminat mektupları gibi belgelerin çevirilerini de kapsamaktadır.

Profesyonel İspanyolca Tercüme Hizmetleri 

Türkiye'deki spor kulüplerinin Latin Amerika ülkelerinden futbolcu transfer etme konusundaki yoğun eğilimleri İspanyolca tercüme ihtiyacını sportif alanlara da taşımaktadır. Latin Amerika ülkelerinden transfer edilen sporcuların sağlık raporları, medeni durum evrakları, çalışma izinleri ve gerekli tüm diğer evrakları İspanyolca tercüme hizmetine tabii evraklardır.

ispanyolca tercüme

İnovatif Tercüme İspanyolca – Türkçe ve Türkçe – İspanyolca çeviri konusunda deneyimli kadrosu ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışıyla İspanyolca tercüme hizmeti sunmaktadır.