Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/tercume/public_html/lib/class/vt.php on line 11
Hizmetlerimiz
+90 216 372 60 50
+90 0216 372 26 27
+90 530 303 72 22 7/24 ACİL ÇEVİRİ HATTI
Türkçe İngilizce

Kurumsal

İnovatif Tercüme Ltd. Şti., kurulduğu günden itibaren kendisi de noter yeminli bir tercüman olan kurucusu tarafından yönetilen ve müşterilerine A'dan Z’ye tüm resmi dünya dillerinde uluslararası kalite standartlarında  yazılı ve sözlü tercüme hizmetleri sağlayan bir firmadır.

Vizyonumuz, müşteri gereksinimlerini ve memnuniyetini her zaman ön planda tutan, çözüm odaklı, yurt çapında sektör lideri bir tercüme şirketi olmaktır.

Misyonumuz, meslek ahlakından ve çalışma prensiplerimizden ödün vermeksizin çeviri kalitemizle paralel olarak müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmak suretiyle müşterilerimizle uzun süreli ve sağlıklı iş ilişkileri kurmak ve ürettiğimiz projelerimizle kendilerinin tüm tercüme gereksinimlerini eksiksiz, zamanında ve rekabetçi koşullarla karşılayıp sektörel kaliteyi artırmaktır.

Gizlilik Prensiplerimiz 
İnovatif Tercüme Ltd. Şti., gerek kurumsal gerek bireysel müşterilerine sunduğu her türlü çeviri hizmetlerini ve bunlarla ilgili bilgi ve belgeleri konuyla ilgisiz üçüncü taraflarla paylaşmayacağını taahhüt etmektedir. Talep üzerine müşterilerimizle gizlilik sözleşmesi yapmaktayız.

Kalite Politikamız 
Temel değerlerimizin omurgasını oluşturan kalite politikamızın kökeninde 7/24 ulaşılabilirlik (Cumartesi-pazar günleri de dahil mesai ve mesai saatleri dışında da hizmet vermekteyiz), müşteri gereksinimlerinin net anlaşılması, çevrilecek ana metnin o alanda deneyimli bir uzmana teslimi (Kullanılacak terminolojiye hakim ve alanında uzman & deneyimli mütercim tercümanlara iş teslimi), iş bitiminde teslimat öncesi işin detaylı kontrollerinin yapılarak vaktinde müşterimize teslim edilmesi yatmaktadır. Uluslararası kalite standartlarında yürüttüğümüz tercüme projelerimizi destekler nitelikteki rekabetçi stratejimiz ve vaktinde iş teslimatlarımıza ilaveten alternatif ödeme yöntemlerimizle de sizlere en iyi hizmeti optimum sürede sunmak birinci önceliğimizdir. İster tek bir yaprak ister hacimli olsun tüm projeleriniz aynı hassasiyetle ele alınmakta ve kontrolleri yapıldıktan sonra teslim edilmektedir.