Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/tercume/public_html/lib/class/vt.php on line 11
Portekizce Çeviri | İnovatif Tercüme
+90 216 372 60 50
+90 0216 372 26 27
+90 530 303 72 22 7/24 ACİL ÇEVİRİ HATTI
Türkçe İngilizce

Portekizce Çeviri

Dünya üstünde hatırı sayılır bir kitle tarafından konuşulan portekizce en fazla Güney Amerika’da tercih edilmektedir.  İspanyolca ile portekizcenin ortak kullandığı kelimeler % 70’i bulmakta olup Portekizce İspanyolcaya nazaran daha şiirsel bir dildir. Aralarındaki şiveye dayalı farklara rağmen bir Portekizli Brezilya’ya gittiğinde oranın halkıyla zorlanmadan iletişim kurabilir. Güney Amerika ve güney Afrika’da toplam 9 ülkede kullanılan Portekizce ülkemizde yalnızca çeviri alanında kullanılmaktadır.

Portekizce Çeviri Hizmetleri

Portekizce çeviri ihtiyacı doğan her alanda İnovatif Tercüme olarak gerek kurumsal gerek bireysel ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Özellikle, sözlü (simultane ve ardıl çeviri) Portekizce çeviri yaptırmanız gerektiğinde bu hizmeti verecek profesyonel tercümanları bulmak oldukça zor olmaktadır.

Portekizce Çeviri

Biz İnovatif Tercüme olarak  yılların sektör deneyimine sahip tercümanlarımızla hem yazılı hem sözlü portekizce çeviri alanında 7/24 kesintisiz ve üstün kaliteli hizmet sunmaktayız. Gerek ülkemizdeki Portekizli futbolcuların ihtiyaç duyduğu ardıl çeviriler olsun gerek iş adamları olsun portekizce çeviri konusunda pek çok ihtiyacı bugüne kadar zamanında ve başarıyla karşıladık. Portekizce iş sözleşmeleriniz, vekaletnameleriniz, her türlü yazışma ve mahkemelerde görülen davalarınızda ve/veya yabancı misafirlerinizin ağırlanmasında ya da Portekiz’e yapacağınız iş ziyaretlerinizde bizim Portekizce çeviri deneyim ve kalitemize her zaman güvenebilirsiniz.